středa, 23 leden 2019

Z důvodu mateřské dovolené MVDr. Sítařové ordinujeme:

Pondělí: 17-19 hod, čtvrtek: 15-19 hod., pátek: 15-19 hod.

Doufáme, že od března se nám povede ordinační hodiny dál rozšířit k Vaší spokojenosti.

O nás

MVDr. Barbora Sítařová

Je absolventka fakulty veterinárního lékařství Veterinární a farmaceutické Univerzity Brno. První pracovní zkušenosti v oblasti medicíny malých zvířat získala ihned po ukončení studia , kdy se stala součástí týmu veterinárních lékařů, zajišťujících veterinární péči ve veterinární ordinaci v Ivance pri Dunaji a na veterinární klinice v Bratislavě-Rači. Na těchto pracovištích zodpovídala za laboratorní diagnostiku, tedy diagnostiku onemocnění “pod mikroskopem” a komunikaci s laboratořemi.

Později přestoupila do veterinární ordinace pro malá zvířata ve městečku Pöchlarn v Dolním Rakousku, kde působila téměř 2 roky. Na tomto pracovišti se věnovala jak preventivní medicíně malých zvířat, tak, díky nejmodernějším přístrojům, i řešení komplikovaných pacientů.

V roce 2016 otevřela MVDr. Sítařová veterinární ordinaci Dravet s cílem zabezpečit kvalitní veterinární péči pro čtyřnohé přátele obyvatel městyse Drásov a jeho okolí.

Vzdělávání nad běžný rámec studia započala již na veterinární univerzitě, kdy se účastnila odborných kongresů a seminářů a to jak v ČR tak v zahraničí. Dále absolvovala několik stáží na prestižních Rakouských klinikách. I po ukončnení studia nepolevuje v dalším sebevzděláváním a každoročně se účastní seminářů a kongresů, tak aby mohla svým pacientům nabídnout tu nejlepší možnou péči.

Ve volném čase si ráda vyjde do přírody, ať už jen tak na procházku se svým psem nebo si zaběhat. Dále ráda tráví čas ve své zahradě, kde se věnuje včelaření.

Veterinární ordinace Dravet spolupracuje při zabezpečování kvalitní péče o Vaše zvířátka také s dalšími veterinárními lékaři.

Externí odkazy...

Včelařský obchod   Potřeby pro včelaře, úly, medomety.

...aneb mohlo by Vás zajímat

Můj včelař  Najděte včelaře ve svém okolí.