čtvrtek, 02 prosinec 2021

Čtvrtek 14.10. a pátek 15.10.2021 dovolená - zavřeno.

Pro objednání na středu 13.10. a další týden pište SMS, email

Akutní případy volejte kdykoliv 727 833 816

Děkujeme, tým veterinární ordinace Dravet

O nás

MVDr. Barbora Sítařová - od 1.1.2019 na mateřské dovolené

Je absolventka fakulty veterinárního lékařství Veterinární a farmaceutické Univerzity Brno. První pracovní zkušenosti v oblasti medicíny malých zvířat získala ihned po ukončení studia , kdy se stala součástí týmu veterinárních lékařů, zajišťujících veterinární péči ve veterinární ordinaci v Ivance pri Dunaji a na veterinární klinice v Bratislavě-Rači. Na těchto pracovištích zodpovídala za laboratorní diagnostiku, tedy diagnostiku onemocnění “pod mikroskopem” a komunikaci s laboratořemi.

Později přestoupila do veterinární ordinace pro malá zvířata ve městečku Pöchlarn v Dolním Rakousku, kde působila téměř 2 roky. Na tomto pracovišti se věnovala jak preventivní medicíně malých zvířat, tak, díky nejmodernějším přístrojům, i řešení komplikovaných pacientů.

V roce 2016 otevřela MVDr. Sítařová veterinární ordinaci Dravet s cílem zabezpečit kvalitní veterinární péči pro čtyřnohé přátele obyvatel městyse Drásov a jeho okolí.

Vzdělávání nad běžný rámec studia započala již na veterinární univerzitě, kdy se účastnila odborných kongresů a seminářů a to jak v ČR tak v zahraničí. Dále absolvovala několik stáží na prestižních Rakouských klinikách. I po ukončnení studia nepolevuje v dalším sebevzděláváním a každoročně se účastní seminářů a kongresů, tak aby mohla svým pacientům nabídnout tu nejlepší možnou péči.

Ve volném čase si ráda vyjde do přírody, ať už jen tak na procházku se svým psem nebo si zaběhat. Dále ráda tráví čas ve své zahradě, kde se věnuje včelaření.

 

MVDr. Kristýna Klementová

Je členem našeho týmu od začátku roku 2019. Kromě Drásova současně uzdravuje svěřence svých klientů i v ordinaci ve Starém Lískovci.
 
Říká o sobě, že při studiu na Veterinární a farmaceutické univerzitě v Brně propadla hned několika vášním: sportovní kynologii, chovatelství psů a medicíně domácích mazlíčků.
 
Jelikož se pohybuje na poli vrcholové sportovní kynologie, snaha udržet své psy v dobré kondici ji přivedla k zájmu o fyzioterapii a následně k absolvování kurzu "Fyzioterapie pro pracovní psy" pod vedením Mirjam Knauer. Kromě toho nachází zálibu v etologii a reprodukční medicíně psů a koček. Kromě medicínských otázek proto ráda odpoví na Vaše dotazy ohledně výcviku či výchovy Vašich mazlíčků.
 
 

Veterinární ordinace Dravet spolupracuje při zabezpečování kvalitní péče o Vaše zvířátka také s dalšími veterinárními lékaři.

 

 

Aktualizováno dne 15.01.2019

Externí odkazy...

Včelařský obchod   Potřeby pro včelaře, úly, medomety.

...aneb mohlo by Vás zajímat

Můj včelař  Najděte včelaře ve svém okolí.