středa, 23 leden 2019

Z důvodu mateřské dovolené MVDr. Sítařové ordinujeme:

Pondělí: 17-19 hod, čtvrtek: 15-19 hod., pátek: 15-19 hod.

Doufáme, že od března se nám povede ordinační hodiny dál rozšířit k Vaší spokojenosti.

Ordinační hodiny

Po:
8 - 10
   17 - 19
Út:
8 - 10
 
St:
8 - 10
15 --- 19
Čt:
 
15 --- 19
Pá:
 
15 --- 19

Ordinační hodiny

Máme pro Vás otevřeno každý pracovní den! Podrobný rozpis ordinačních hodin najdete na panelu vlevo. Snažíme se být k dispozici v časech, které vyhovují Vám. Pokud přesto nestíháte nebo nám naše hodiny nevyhovují, nebojte se nám zavolat a domluvit si individuální termín.

 

Chcete se objednat?

Pokud nechcete ponechat náhodě, jestli Vás uvítá naše plná čekárna, sjednejte si individuální termín (zpravidla před/na začátku otevírací doby). Vyhradíme si čas jenom pro Vás a Vašeho čtyřnohého přítele. Objednání na individuální čas je doporučeno v případě, že nás plánujete navštívit s celým vrhem štěňat (z důvodu čipování, vakcinace) anebo v případě eutanázie Vašeho zvířecího společníka.

 

Chirurgické zákroky

Operace provádíme mimo ordinační hodiny po domluvě termínu. Vyhrazeno pro operace máme většinou úterý odpoledne, proto tento den není odpolední ordinace. Předtím, než Vaše zvířátko přivedete na chirurgický zákrok se prosím zastavte na předoperační vyšetření. To je možné bez předchozího objednání v rámci ordinačních hodin. Jde nám zejména o to, aby operace a zotavení proběhlo bez komplikací. Proto potřebujeme Vaše zvíře vyšetřit, vše pečlivě naplánovat a domluvit s Vámi. Také Vám vysvětlíme, jak bude probíhat operační den s ohledem na přípravu před operací, co se bude dít u samotného zákroku i jak se bude zvířátko zotavovat, kdy si ho budete moct vzít domů a jaká bude následná pooperační péče. Domluvíme si konkrétní termín zákroku. Častokrát se také stane, že je potřeba před operací provést krevní vyšetření anebo dopředu nasadit vhodnou terapii. Předoperační vyšetření je proto nezbytnou součástí celého procesu.

 

Výjezdy, návštěvy pacientů u Vás doma

Výjezdy k Vašim domácím zvířatům, ale také ke koním a hospodářským zvířatům provádíme po telefonické domluvě. Zpravidla vyjíždíme mimo ordinační hodiny. Jsme ochotni dojet k Vám dle potřeby a domluvy, i když samozřejmě nejvíc vyjíždíme do bezprostředního okolí naší praxe - do Drásova, Malhostovic, Čebína, Hradčan, Všechovic, Nuzířova, Skaličky u Tišnova... Protože sebou bohužel nemůžeme odvést celou ordinaci, snažte se nám prosím poskytnout telefonicky dopředu co nejvíc informací.

Externí odkazy...

Včelařský obchod   Potřeby pro včelaře, úly, medomety.

...aneb mohlo by Vás zajímat

Můj včelař  Najděte včelaře ve svém okolí.