čtvrtek, 08 prosinec 2022

 

Jsme tu pro Vás každý pracovní den :)

Nově zvládáme díky vlastní laboratoři vyšetření krví Vašeho zvířátka do 10 minut!

Ordinační hodiny

Pondělí:
17 - 19 hod.
Úterý:
16 - 18 hod.
Středa:
16 - 18 hod.
Čtvrtek:
16 - 18 hod.
Pátek:
16 - 18 hod.

Ordinační hodiny

ORDINAČNÍ HODINY

 

Pondělí: 17 - 19 hod. MVDr. Sítařová + sestřička
Úterý: 16 - 18 hod. MVDr. Novotná
Středa: 16 - 18 hod. MVDr. Sítařová 
Čtvrtek: 16 - 18 hod. MVDr. Kopečná + sestřička
Pátek: 16 - 18 hod. MVDr. Novotná / MVDr. Kopečná

 

Termíny pro objednání jsou i cca 1 hodinu před ordinační dobou

V ordinačních hodinách se objednávejte telefonicky

Mimo ordinační hodiny pište prosím SMS nebo email

 

VÝJEZDOVÁ SLUŽBA


Výjezdy provádíme dle domluvy mimo ordinační hodiny. Standardně vyjíždíme do těchto vesnic: Drásov, Malhostovice, Čebín, Hradčany, Všechovice, Nuzířov, Skalička u Tišnova... Individuálně jezdíme také delší trasy.

 

OPERACE


Na předoperačním vyšetření Vám vysvětlíme přípravu Vašeho zvířátka na operaci, průběh samotného operačního dne i následné domácí péče. Domluvíme také termín samotné operace, podáme také informaci o plánovaných kontrolách a vyjmutí stehů.


Nejčastěji prováděné zákroky u nás v ordinaci jsou kastrace koček a kocourů, psů i fen a dále komplexní ošetření zubů a dutiny ústní psů/koček (nejenom odstraňování zubního kamene). Běžně však

Zvládáme široké spektrum operačních zákroků - kromě nejčastějších kastrací koček, kocourů, feneček i psů také třeba odstraňování novotvarů, mastektomie (odstraňování nádorů z mléčné žlázy), operace kýly, kastrace kryptorchidů, ošetření poranění řezných, tržných, kousných... ale také kastrace samců králíků a morčat a další. 

Provádíme také komplexní ošetření dutiny ústní psů a koček. Velmi často se totiž nejedná se o pouhé odstranění zubního kamene. Naše přístrojové vybavení nám umožňuje provádět také složité extrakce zubů.

Operace provádíme v šetrné injekční anestezii. Vaše zvířátko Vám předáme do domácí péče až po úplném probuzení z anestezie, kdy je již schopné chůze, může přijímat vodu a posléze i krmivo. 

 

Aktualizováno dne 20.05.2022